Promocje

Korzyści na start - księgowość za 50%
Dla wszystkich firm rozpoczynających działalność proponujemy pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej. Wypełnimy za Ciebie wszystkie dokumenty na podstawie przedstawionych nam danych i złożymy je w odpowiednich urzędach. Oczywiście to wszystko gratis !!! Proponujemy bonifikatę do 50% ceny za usługi ustalonej w umowie przez okres 3 miesięcy. Umowa musi trwać minimum 12 miesięcy.

Zmiana na lepsze - jak skorzystać na zmianie biura rachunkowego?
Jeśli chcecie Państwo zmienić biuro rachunkowe to z całą pewnością uda nam się zaoferować Państwu cenę niższą niż dotychczas płaciliście. Dodatkowo w uznaniu za wybranie naszej firmy otrzymają Państwo rabat w wysokości 20% ceny za usługi ustalonej w umowie (i tak już niższej) przez okres 3 miesięcy. Umowa musi trwać minimum 12 miesięcy.

50% dla wolnych zawodów - ciesz się swoją pracą, księgowość zostaw nam
Każdy przedstawiciel wolnego zawodu dostanie 50% rabatu do ceny za usługi ustalonej w umowie przez okres 3 miesięcy. Umowa musi trwać minimum 12 miesięcy.

Jesteś z polecenia?
Dostaniesz 10% upustu przez 3 pierwsze miesiące do ceny za usługi ustalonej w umowie. Umowa musi trwać minimum 12 miesięcy.

Polecasz zyskujesz
Każdy klient wprowadzający do naszego biura rachunkowego nowego klienta otrzyma jednorazową bonifikatę w wysokości do 100% ceny za usługi ustalonej w umowie. Umowa nowego klienta musi trwać minimum 12 miesięcy.

Przy kontakcie prosimy powołać się na powyższą promocję.

Tel: 512-512-320

ul. Zbąszyńska 27
60-349 Poznań